Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

 

Zdravím,      tato stránka(článek)bude obohacena každou důležitou novinkou!

novinka-Obrázek týdne

 

 

Obrazek

 

Dne 21.listopadu jsem si přivezl domů 2 Anakondy žluté.Jsou to velmi kousaví, ale zato krásní hadi.Jinak tady jsou aktualní  fotky  pohybu v teráriu a žraní.

Dne 31. října jsem na burze prodal svého hroznýše Královského( Hagryda) a asi za týden si jedu pro páreček anakond žlutých.

(vím že to sem nepatří ale...) Dne 13.října se nám narodilo 9 štěnátek Anglického Bullteriera.Foto a další info na  http://bulik.rz.cz/novinkymenu/17-vrh-b .Odběr štěnat 12.12 .Případní zájemci pište na mail:bulik@rz.cz

 Dne 13.září Jsem si dovezl krásnou Krajtu Pestrou (Python Curtus ).Krajta je povahově velmi klidná a žere bezproblémově  živé i mrtvé myši.Jsem sní nad míru spokojen !

 Obrazek

 Dne 18.srpna mi zemřela Krajta Tmavá(Lucy).Zemřela na vnitřní parazity,onéhdy ten večer kdy byla jeste víc než živá(aktivní) tak jsem ji ráno o víkendu našel mrtvou a vezl hada pitvu a prozkoumání k veterináři (ten konstatoval ze úhyn byl na vnitřní parazity) .

 

Dne 8.srpna Hroznýš Královský sežral dalšího Osmáka Degu.Pokud chcete vidět video běžte na Videa hadů,foto je ve fotogalerii Hroznýš Královský.

Dne 3.srpna mi obě samice potkanů porodily dohromady 11 potkaních holat.Za necelý týden uhynuly 3 holata ale jinak jsou všechna živá a zdravá.

Dne 19.července jsem vhodil Hrozýši Královskému Osmáka Degu (dospělého samce) a Hroznýš ho po 25 minutách v klidu uškrtil a polknul,po osmákovi zbyla krásná boulička na hadovi.Foto  je ale asi tak 3 fotky ,zato video je skoro celé než došlo místo na kartě.Kdyžtak se koukněte na Videa hadů a tam u Hroznýše Královského najdete video.

Dne 18.července jsem vhodil po 12 dením klidu Krajtě Tmavé myš přiměřené velikosti a opět ji odmítá,po teráriu Krajta jezdí jak šílena ale myši si ani nevšimne.

Dne 15.července mě zase kousnul Hroznýš Královský,když jsem dělal s hadem kolem krku to co jsem neměl.Když jsem pomáhal mámě s přesypáváním zrní pro myši s hadem kolem krku tak se mi zničeho nic had pověsil na ruku ,ale já jsem zachoval chladnou hlavu a necukal sebou a hroznýš mě hned pustil.Pokud chcete vidět foto pokousané ruky mrkněte na rubriku ve fotogalerii jménem  Kousance od hadů.

Dne 6.července  jsem Tmavku nechal o samotě přes hodinu s  2 holátky v terariu a nic, nesežrala je.Tak jsem zavraždil, (usmrtil) holátka a nacpal krajtě do jícnu. Pak jsem hezky pomalu vedl takovou jakoby masáží až do žaludku a zase ji vrátil do terária.

Dne 27.června jsem pořídil k Pipinovi (potkanovi) 3 samice , 2 černé a jednu stejně zbarvenou jako on, doufám že pipin nesklame a samičky boudou do 1 měsíce těhotné.

 Dne 27. června v sobotu jsem si přivezl domů krááásnou Krajtu Tmavou Lucy.

Takové starší novinky bez data....

Tak se Krajta Královská svlékla a oči má úplně krásně zahojené díky masti Framikoin.

Tak se mi podařilo převést z potkanů na myši Dumeriláka, ale žere pouze jenom v noci a v klidu!Ješte jsem ho neviděl na vlastní oči žrát,tedy jednou a to potkana.

Pipin(potkan)-Tak nám Pipin(potkan) ůplně zešedivěl a je jako potkan těsně před " smrtí " .

 

Pokud máte nějaké dotazy na mě, nebo na moje zvířata pište na uvedený kontakt .

 

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tall and Low Blood Pressure Symptoms

(ARinecanuava, 8. 10. 2018 7:05)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-medicament-prix-maroc/

Blood pressure - If you be recognize more

(Abegeswimb, 29. 7. 2018 13:58)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-for-women/

jména

(favl, 4. 7. 2009 9:36)

druhová jména se nepíšou velkýma písmenama<Krajta Tmavá-Python Molurus Bivittatus:( Krajta tmavá-Python molurus bivittatus:) >